Kıbrıs İnşaat Firması

logoGazimağusa 'daki ofisiyle Erbatu Group bünyesinde bulunan İnşaat ve Emlak şirketi, ev sahibi olmak isteyen veya emlak alım satım işlemlerini en kolay bir şekilde yapmak amacıyla faaliyete geçmiştir.

Kıbrıs 'ın emlak nabzını çok iyi derece ölçüp, tüm gereksinimleri öğrendikten sonra kendi tecrübesiyle ve Kıbrıs 'ta yaptığı birbirinden güzel konut projeleriye gayrimenkul piyasasında çok güvenilir ve sağlam bir yer edinildi. Bu sayede müşterilerini en modern, deniz manzaralı, havuzlu, plaj ve birçok aktiviteleriyle en iyi inşaat projelerini teslim etmektedir.

KKTC 'de özellikle inşaat ve emlak konusunda, deneyimli ekibi emlak alıp satmadan önce, karşı tarafın tüm ihtiyaçlarını doğru bir şekilde öğrenip, ev sahibi olmak isteyen müşterilerine en doğru hizmeti sunmaktadır.

Eğer siz de Kıbrıs genelinde, Gazimağusa, İskele, Boğaz, Yeniboğaziçi vb. bölgelerde emlak sahibi olup, yatırım yapmak istiyorsanız, başvuracağınız tek kapı Erbatu Estate olacaktır. Ofisimize gelip, birbirinden avantajlı emlak fırsatlarından yararlanmayı unutmayınız. 

KKTC EMLAK

Kıbrıs İnşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs'ta lider olmanın sevinci ve gururunu yaşamaktayız.

Erbatu Estate olarak Kıbrıs'ta Emlak Alım ve Satım işleri yapmaktayız.

Kıbrıs genelinde satılık ve kiralık stüdyo daire ve ev elimizde çoğu emlak mevcuttur.

Kıbrıs Emlak Şirketi olan Erbatu Estate, size kiralık stüdyo daire, satılık ev ve apartman yada arsa satışını bizler bütçenize göre planlayıp satışını yapmaktayız.

Kıbrıs 'ın en iyi inşaat ve emlak firması

Kıbrıs deniz kenarında, güneş, plaj, huzur dolu satılık tatil evleri, villa, apartman ve konut sahibi olmak sizin de hakkınız!

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs 'ta Emlak ve inşaat firması olarak sağlam ve kaliteli temellere sahip inşaat projelerine imza atmaktayız.

Kıbrıs İnşaat ve Emlak Şirketi

KKTC Emlak işletmeleri arasında daima kalite ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan Erbatu Estate firmamız, gayrimenkul alım ve satım işlerinde size en uygun fiyatlarla ev, stüdyo daire apartman sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.