Kıbrıs'ın emlak satışındaki güvenilir ve yenilikçi firması

Kıbrıs Emlak Ofisi

kibris emlak

Erbatu Estate olarak KKTC'de Gazimağusa'da bulunan ofisimizden yılların deneyimi, güveni ile geniş portfoyümüz ile hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz tüm emlak sorularınız için danışmanınız olarak görevini sizlere vermiş olduğu güven duygusu ile sağlıklı olarak ve devamlı portföyünü geliştirerek sürdürmektir.

KKTC Emlak sektöründeki amacımız, siz değerli müşterilerimize 22 yıllık bilgi, birikim ve deneyimlerimizle daha sağlıklı hizmet verebilmek ve memnuniyetinizi en yüksek noktada tutmaktır. Bizlere göre "emlakçılık; işinin gerektirdiği mali, hukuki, teknik konulara ilişkin eğitime ve bilgi birikimine sahip, işini profesyonel bir şekilde değerlendiren ve uygulayan, ayrıca doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş olmalıdır.

Kıbrıs'taki emlak firmalarının en büyük sorunu bu sektöre bakış açılarıdır. Günümüzde emlak alım ve satım işleri herhangi bir mesleki, kültürel alt yapıya ve teknolojik donanıma ihtiyaç duyulmaksızın, herkesçe yapılabilecek bir uğraş şeklidir. Emlak, diğer yatırımlara oranla daha çok kazandıran ve güven veren bir sektördür. Bir çok kişi yaşamları boyunca emek karşılığı biriktirdiği parasını doğru şekilde değerlendirmek ister.

Kıbrıs'ta gayrimenkul sahibi olmanın en büyük avantajı; Denizi, kumsalı ve kışlar dahil ılıman bir iklime sahip olması, ayrıca emlak yatırımı olarak düşündüğünüzde tatilcilere kolayca kiralayabilir veya isterseniz yazlık olarak düşünebilir ve tatilinizi yapabilirsiniz.

Uzman kadromuzla yatırımcıların emlak konusunda güvenebilecekleri büyük bir firmayız.

0

Kıbrıs Emlak

Kıbrıs Estate ve inşaat firması olarak sağlam ve kaliteli temellere sahip inşaat projelerine imza atmaktayız.

Kıbrıs İnşaat ve Emlak Şirketi

KKTC Emlak işletmeleri arasında daima kalite ve güven prensiplerini ilke edinmiş olan Erbatu Estate firmamız, gayrımenkul alım ve satım işlerinde size en uygun fiyatlarla ev, stüdyo daire apartman sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır.